Asystent stanowisko dydaktyczne

Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Opolskiego
Uniwersytet Opolski
  • Miejsce: Opole
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Konkurs dotyczy stanowiska asystenta w grupie pracowników dydaktycznych w Instytucie Ekonomii i Finansów w Katedrze Rachunkowości i Finansów Uniwersytetu Opolskiego.

Nasze wymagania

  • posiadanie dyplomu uzyskania stopnia magistra w dziedzinie nauk społecznych,
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu rachunkowości i finansów,
  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,
  • posiadanie umiejętności obsługi komputera: pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista, kreatywność i dyspozycyjność,
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie C1 (dotyczy obcokrajowców) .

Mile widziane

  • posiadanie publikacji naukowych,
  • czynne uczestnictwo w konferencjach naukowych,
  • posiadanie umiejętności organizacyjnych,
  • posiadanie certyfikatów potwierdzających posiadanie dodatkowe kompetencje z zakresu finansów i rachunkowości (tj. doradcy podatkowego, biegłego rewidenta, itp.),
  • oświadczenie o stopniu znajomości języka polskiego lub certyfikaty (dotyczy obcokrajowców).

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć (ćwiczeń, laboratorium) z przedmiotów związanych z dyscypliną ekonomia i finanse,
  • udział w pracach organizacyjnych Uczelni związanych z procesem dydaktycznym.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora Uniwersytetu Opolskiego,
  • CV wraz z informacją o dotychczasowym przebiegu zatrudnienia,
  • kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • kwestionariusz osobowy ubiegającej się o zatrudnienie dostępny na stronie: http://www.uni.opole.pl/page/41/pracownicy-dokumenty-do-pobrania,
  • oświadczenie kandydata, że Uniwersytet Opolski będzie podstawowym miejscem pracy,
  • wykaz publikacji i konferencji naukowych,
  • oświadczenie kandydata o stopniu znajomości języka angielskiego,
  • dokumentacja potwierdzająca doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu finansów i rachunkowości,
  • dokumentacja potwierdzająca posiadanie dodatkowych kompetencji z zakresu finansów i rachunkowości (tj. certyfikaty, zdane egzaminy, uprawnienia: doradcy podatkowego, biegłego rewidenta),
  • zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2023 r. poz. 172 oraz z 2022 r. poz. 2600), lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego – osoby, o których mowa w § 2 pkt 1-7 będące obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej i cudzoziemcami.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy składać osobiście lub przesłać pocztą na adres:
    Sekretariat Instytutu Ekonomii i Finansów, ul. Ozimska 46 a, 45-058 Opole, pokój 14, 15