Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Politechnika Poznańska, Instytutu Elektroenergetyki
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Opis stanowiska

Zakład Wysokich Napięć i Materiałów Elektrotechnicznych poszukuje pracownika na stanowisko Asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych – 1 etat.

Nasze wymagania

  • tytuł magistra inżyniera
  • znajomość zagadnień związanych z szeroko rozumianą elektroenergetyką,
  • znajomość tematyki związanej z elektrowniami, gospodarką energetyczną, sieciami wysokiego napięcia, automatyką elektroenergetyczną, instalacjami elektrycznymi, urządzeniami rozdzielczymi oraz techniką wysokich napięć
  • znajomość języka angielskiego, w tym specjalistycznego związanego z zagadnieniami elektroenergetycznymi
  • znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych

Mile widziane

  • Preferowani absolwenci kierunków: Elektroenergetyka, Elektrotechnika, Energetyka

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz badań w zakresie: Elektroenergetyka, Elektrotechnika, Energetyka

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej organizacji

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie kierowane do JM Rektora
  • CV
  • Kwestionariusz osobowy
  • Arkusz kwalifikacyjny
  • Oświadczenie o podstawowym miejscu pracy
  • Oświadczenie o niekaralności
  • Kopia dyplomów

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Kandydaci przystępujący do konkursu proszeni są o złożenie kompletu dokumentów w Dziekanacie Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Poznańskiej, ul. Piotrowo 5 (pokój 134), 60-965 Poznań (osobiście lub listownie).