Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Humanistyczny
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  • Miejsce: Olsztyn
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 4685 zł brutto
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Od Kandydatki/Kandydata na stanowisko asystenta w Instytucie Językoznawstwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oczekuje się posiadania co najmniej tytułu magistra filologii angielskiej, doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu nauczania specjalistycznego języka angielskiego oraz statusu rodzimego użytkownika języka angielskiego.

Nasze wymagania

  • co najmniej tytuł zawodowy magistra filologii angielskiej
  • status rodzimego użytkownika języka angielskiego (native speaker)
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu nauczania języka angielskiego, przede wszystkim angielskiego języka specjalistycznego w biznesie
  • w całym dorobku w dyscyplinie językoznawstwo: 1) aktywny udział w co najmniej jednej konferencji dydaktycznej/naukowej lub szkoleniowej, 2) co najmniej jedną publikację popularno-naukową lub naukową

Zakres obowiązków

  • pracownik dydaktyczny

Oferujemy

  • wynagrodzenie dla stanowiska: 4685 PLN

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie kierowane do Rektora UWM w Olsztynie
  • Wykaz osiągnięć w pracy naukowej, organizacyjnej i dydaktycznej
  • Kwestionariusz osobowy
  • Odpis dyplomu
  • Inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje
  • Oświadczenie, że Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy
  • Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu o konkursie
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
    Biuro Dziekana
    ul. Kurta Obitza 1
    10-725 Olsztyn