Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Instytut Psychologii UKSW
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA
UKSW: Wydział Filozofii Chrześcijańskiej, Instytut Psychologii
STANOWISKO: asystent (stanowisko badawczo-dydaktyczne)
DYSCYPLINA NAUKOWA: psychologia
DATA OTWARCIA KONKURSU: 19 czerwca 2024 r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 19 lipca 2024 r.
MIEJSCE PUBLIKACJI OGŁOSZENIA: https://wfch.uksw.edu.pl
OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi):
Prowadzenie badań z zakresu psychologii emocji i motywacji; publikacja wyników na forum międzynarodowym; pozyskiwanie grantów; prowadzenie zajęć dydaktycznych z psychologii emocji i motywacji, łącznie z ich podstawami biologicznymi
PROPONOWANY OKRES ZATRUDNIENIA: 2 lata z możliwością przedłużenia

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy/stopień naukowy/tytuł naukowy: magister psychologii
  • dorobek naukowy z zakresu psychologii, udokumentowany publikacjami w czasopismach z Impact Factor
  • doświadczenie grantowo-projektowe

Zakres obowiązków

  • dydaktyka
  • praca badawcza

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do JM Rektora UKSW o zatrudnienie na stanowisku asystenta z uzasadnieniem. Na podaniu należy dopisać: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - RODO - 4.5.2016 PL Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej I. 119/1 przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w celu prowadzenia przez Uniwersytet procesu rekrutacji”
  • życiorys/CV;
  • odpis pisma o nadaniu tytułu/stopnia naukowego/tytułu zawodowego magistra psychologii
  • wykaz dorobku naukowego i dydaktycznego - w tym lista publikacji z ostatnich 5-ciu lat, w tym informacje o wydanych monografiach, artykułach, recenzjach, czynnym udziale w konferencjach krajowych i międzynarodowych, udział w projektach naukowych, w tym w roli kierownika, a także wykaz zajęć dla studentów;
  • informacja o dorobku organizacyjnym;
  • oświadczenie, że UKSW będzie podstawowym miejscem pracy;
  • ewentualnie inne dokumenty według uznania kandydata

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy składać do dnia 19 lipca 2024 r do godz. 12.00 w Sekretariacie Instytutu Psychologii, ul. Wóycickiego 1/3 budynek 14; pokój 01, 01-938 Warszawa