Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki
Politechnika Świętokrzyska
  • Miejsce: Kielce
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Konkurs dotyczy zatrudnienia na stanowisku asystenta w Katedrze Informatyki, Elektroniki i Elektrotechniki na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki. Do obowiązków zatrudnionego będzie należało prowadzenie zajęć dydaktycznych i wspomaganie prac naukowo-badawczych w dyscyplinach informatyka techniczna i telekomunikacja oraz automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne.
Tematyka zajęć dydaktycznych i prac badawczych będzie obejmowała teoretyczne zagadnienia z obszaru sztucznej inteligencji, w szczególności analizę matematyczną i projektowanie sieci neuronowych, systemów regułowych i bazujących na logice rozmytej, algorytmów ewolucyjnych, wielokryterialnych algorytmów optymalizacji numerycznej i innych oraz praktyczne zastosowania tych narzędzi w różnorodnych problemach wspomagania decyzji, odkrywania wiedzy z danych, prognozowania, automatycznej detekcji i rozpoznawania, itp.

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magistra na kierunku matematyka
  • stopień zawodowy inżyniera na kierunku informatyka
  • umiejętności w zakresie modelowania i analizy danych
  • umiejętności programowania w językach C/C++, C#, Python, Prolog
  • umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
  • umiejętność posługiwania się językiem SQL
  • umiejętność programowania grafiki komputerowej
  • udokumentowana znajomość zagadnień dot. sieci teleinformatycznych i transmisji danych
  • dobra znajomość języka angielskiego, a w przypadku cudzoziemców biegła znajomość języka polskiego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • wspomaganie prac naukowo- badawczych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora Politechniki Świętokrzyskiej
  • życiorys (CV)
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o pracę
  • odpis dyplomu lub zaświadczenie ukończenia studiów wyższych
  • oświadczenie Kandydata, że Politechnika Świętokrzyska będzie Jego podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Politechnika Świętokrzyska
    Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki
    Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 7
    25 - 314 Kielce