Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

wns.cow1@ujd.edu.pl
Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie
  • Miejsce: Częstochowa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Opis stanowiska

WNS/24/2024
KONKURS OTWARTY
Dziekan Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana
Długosza w Częstochowie ogłasza konkurs otwarty na stanowisko asystenta w grupie
stanowisk badawczo-dydaktycznych w pełnym wymiarze czasu pracy
w Katedrze Badań nad Edukacją

Nasze wymagania

  • • posiadanie co najmniej tytułu magistra pedagogiki lub dyscyplin pokrewnych;
  • • posiadanie co najmniej jednego artykułu naukowego opublikowanego w czasopiśmie o zasięgu ogólnopolskim, znajdującym się w bazach parametrycznych uznanych przez ministerstwo właściwe ds. szkolnictwa wyższego i nauki;

Mile widziane

  • • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć.
  • • wiedza i doświadczenie w prowadzeniu działań profilaktycznych;

Zakres obowiązków

  • • ukończone szkolenia z zakresu pracy z emocjami i stresem
  • • doświadczenie w pracy z zakresu animacji czasu wolnego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • wykaz osiągnięć naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych
  • • deklaracja o dziedzinie i dyscyplinie

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Jana Długosza
    ul. Jerzego Waszyngtona 4/8 Częstochowa
    pok.307 Agnieszka Wolska