Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Geodezji i Kartografii
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Nasze wymagania

  • ukończenie studiów wyższych i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub tytułu równorzędnego z zakresu geodezji i kartografii
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2)
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • profil naukowy wiążący się ze specjalnością naukową Zakładu Fotogrametrii, Teledetekcji i Systemów Informacji Przestrzennej, w tym:
  • wiedza z zakresu fotogrametrii, widzenia maszynowego, przetwarzania obrazów, geoinformatyki, modelowania przestrzennego i analizy danych
  • znajomość zagadnień związanych z infrastrukturą informacji przestrzennej, baz danych przestrzennych i systemów zarządzania danymi
  • dobre posługiwanie się specjalistycznym oprogramowaniem fotogrametrycznym
  • dobre posługiwanie się specjalistycznym oprogramowaniem przetwarzania danych z lotniczego i naziemnego skanowania laserowego
  • dobra umiejętność posługiwania się oprogramowaniem GIS (komercyjnym i otwartym);
  • znajomość języka programowania oraz umiejętność posługiwania się bibliotekami programistycznymi potwierdzona szkoleniami

Mile widziane

  • uprawnienia w zakresie wykonywania nalotów bezzałogowymi statkami latającymi do celów pozyskiwania danych teledetekcyjnych oraz fotogrametrycznych
  • udział w projektach badawczych
  • udział w konferencjach naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym
  • udokumentowana współpraca w projektach interdyscyplinarnych
  • współpraca międzynarodowa (np. staż zagraniczny, publikacje)
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej w języku polskim i angielskim
  • doświadczenie w pracy naukowej poparte publikacjami naukowymi

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do prorektora ds. ogólnych
  • życiorys
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • kopie dyplomu ukończenia studiów wyższych i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub tytułu równorzędnego
  • inne dokumenty potwierdzające posiadanie dodatkowych kwalifikacji
  • oświadczenie o uznaniu PW jako podstawowego miejsca pracy, w rozumieniu ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnej
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • oświadczenie o nieukaraniu karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 276 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy
  • oświadczenie o spełnianiu warunku, o którym mowa w art. 209 ust.10 pkt 2 lub 3 ustawy- jeśli dotyczy

Weź udział w rekrutacji

  • Osobiście w uczelni lub pocztą tradycyjną na adres:
    Wydział Geodezji i Kartografii PW,
    Pl. Politechniki 1,
    00-661 Warszawa