Asystent stanowisko dydaktyczne

Mechaniczny
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Nasze wymagania

  • posiadanie co najmniej tytułu magistra lub magistra inżyniera, równorzędnego lub wyższego
  • uzyskanie znaczących osiągnięć w czasie studiów lub w dotychczasowej pracy zawodowej
  • posiadanie przygotowania pedagogicznego lub uzupełnienie go w pierwszym roku zatrudnienia
  • wiedza z obszaru grafiki komputerowej, renderingu i animacji, projektowania interfejsów użytkownika (UX/UI), projektowania stron WWW, umożliwiająca prowadzenie zajęć dydaktycznych na poziomie akademickim
  • udokumentowana znajomość języka obcego (preferowany j. angielski) oraz języka polskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • wskazanie Politechniki Krakowskiej jako podstawowego miejsca pracy
  • w przypadku obcokrajowców udokumentowana znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenia zajęć dydaktycznych

Mile widziane

  • posiadanie doświadczenia dydaktycznego lub wcześniejszego prowadzenia zajęć dydaktycznych z przedmiotów: grafika komputerowa, komputerowa grafika użytkowa, projektowanie interfejsu użytkownika, podstawy aplikacji internetowych, rendering i animacja, ergonomia oprogramowania
  • w obszarze dydaktyki akademickiej zdobytego w ramach studiów doktoranckich, stażu przygotowującego do pracy nauczyciela akademickiego lub pracy zawodowej w roli nauczyciela akademickiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność prowadzenia prac naukowo-badawczych

Zakres obowiązków

  • realizacja pensum dydaktycznego na zasadach określonych w Regulaminie Pracy PK, tj. w wymiarze 360 godzin w roku akademickim
  • prowadzenie stałych konsultacji ze studentami oraz egzaminów i zaliczeń
  • opracowywanie materiałów dydaktycznych do prowadzonych zajęć i ich aktualizacja do obecnego stanu wiedzy
  • udział w seminariach naukowych i dydaktycznych
  • dążenie do rozwoju osobistego poprzez udział w szkoleniach
  • aktywne uczestnictwo w pracach organizacyjnych Katedry
  • udział w projektach prowadzonych w Katedrze

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do JM Rektora o zatrudnienie na stanowisku asystenta w grupie pracowników dydaktycznych
  • szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia)
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu pedagogicznego lub oświadczenie o uzupełnieniu go w pierwszym roku zatrudnienia
  • dokument potwierdzający znajomość języka obcego (preferowany j. angielski) oraz w przypadku obcokrajowców dokument potwierdzający znajomość języka polskiego
  • kserokopie posiadanych certyfikatów i uprawnień

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Katedry Informatyki Stosowanej przy al. Jana Pawła II 37, 31-864 Kraków (budynek G pokój G106), w godz. 9.00-13.00 w dniach 17.07.2024-31.07.2024 oraz 02.09.2024-05.09.2024.