Asystent stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Nasze wymagania

  • • wykształcenie filologiczne - filologia romańska
  • • tytuł magistra
  • • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela języka francuskiego w uczelni wyższej
  • • bardzo dobra znajomość metodyki nauczania języków obcych
  • • pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy dydaktycznej na różnych poziomach zaawansowania
  • • znajomość Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia językowego (ESOKJ/CEFR)
  • • udokumentowany udział w szkoleniach (stażach, kursach) podwyższających kwalifikacje zawodowe, które oceniane będą pod kątem ich przydatności w pracy w CJ PŁ

Mile widziane

  • • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • • zdolność krytycznego myślenia i skutecznego rozwiązywania problemów
  • • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • • umiejętność podejmowania inicjatyw i konsekwencji w działaniu

Zakres obowiązków

  • • kształcenie i wychowywanie studentów poprzez realizację pensum dydaktycznego
  • • inne prace związane z procesem dydaktycznym, kształceniem i wychowywaniem studentów
  • • uczestniczenie w pracach organizacyjnych Uczelni
  • • stałe podnoszenie kompetencji zawodowych

Oferujemy

  • • umowa o pracę
  • • możliwość aktywnego rozwoju zawodowego, podnoszenie i nabywanie nowych kwalifikacji (wyjazdy krajowe i zagraniczne, szkolenia)
  • • nowoczesne warunki pracy

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie do JM Rektora PŁ
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Politechnice Łódzkiej, stanowiący załącznik nr 1.1 do „POLITYKI OTM-R – OTWARTY PRZEJRZYSTY MERYTORYCZNY PROCES REKRUTACJI”
  • Klauzula o ochronie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.2 do „POLITYKI OTM-R – OTWARTY PRZEJRZYSTY MERYTORYCZNY PROCES REKRUTACJI”
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, stanowiąca załącznik nr 1.3 do „POLITYKI OTM-R – OTWARTY PRZEJRZYSTY MERYTORYCZNY PROCES REKRUTACJI”
  • odpisy/kopie dyplomów
  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje