Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Miejsce: Toruń
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • nauki biologiczne

Nasze wymagania

  • 1. Tytuł zawodowy magistra biologii, biotechnologii, analityki medycznej lub pokrewny
  • 2. Znajomość zagadnień z dziedziny biologii, fizjologii, anatomii i histologii człowieka oraz podstaw patologii
  • 3. Doświadczenie dydaktyczne i organizacyjne oraz w zakresie popularyzacji nauki
  • 4. Umiejętność prowadzenia badań naukowych z zastosowaniem podstawowych metod technik laboratoryjnych, w tym technik biologii molekularnej
  • 5. Pozytywna opinia kierownika zakładu/katedry/opiekuna naukowego/dotychczasowego pracodawcy o predyspozycjach do pracy nauczyciela oraz do pracy naukowej
  • 6. Zainteresowanie i wysoka motywacja do pracy nauko-badawczej
  • 7. Kompetencje społeczne i wysoka motywacja do pracy w grupie
  • 8. Umiejętność pracy w zespole
  • 9. Znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć ze studentami w tych językach oraz umiejętność samodzielnego pisania i redagowania artykułów naukowych w języku angielskim.

Zakres obowiązków

  • 1. Prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • 2. Udział w konferencjach naukowych
  • 3. Prowadzenie badań naukowych
  • 4. Działalność organizacyjna na rzecz Katedry i Wydziału

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. Podanie
  • 2. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • 3. Odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • 4. Życiorys naukowy
  • 5. Informacja o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym
  • 6. Wykaz publikacji