Asystent stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Katedra Inteligentnych Systemów Interaktywnych na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (WETI) poszukuje nauczyciela akademickiego do prowadzenia zajęć z obszaru sztucznej inteligencji, modeli i narzędzi uczenia maszynowego, w tym metod przygotowania danych i oceny wyników oraz sposobów implementacji modeli uczących. Wydział ETI oferuje znakomite środowisko do prowadzenia dydaktyki i badań w tym zakresie, w tym szczególnie do realizacji indywidualnej ścieżki rozwoju naukowego.

Nasze wymagania

  • tytuł magistra z zakresu informatyki technicznej i telekomunikacji • co najmniej 5 lat stażu pracy dydaktycznej lub zawodowej w zakresie specjalności bezpośrednio związanej z przedmiotem powierzanych zajęć dydaktycznych • udokumentowana znajomość aktualnych zagadnień uczenia maszynowego, metod implementacji rozwiązań w tym zakresie, z uwzględnieniem metod rozpoznawania obrazów • umiejętność posługiwania się narzędziami i bibliotekami uczenia maszynowego w środowiskach wytwórczych Python • znajomość języka polskiego w zakresie niezbędnym do prowadzenia zajęć ze studentami krajowymi oraz angielskiego do prowadzenia zajęć z obcokrajowcami

Mile widziane

  • zainteresowanie pracą naukową (np. w kierunku doktoratu) • gotowość do pracy w projektach B+R realizowanych na Wydziale

Zakres obowiązków

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć (wykłady, projekty, laboratoria) w obszarze zagadnień sztucznej inteligencji w języku polskim i angielskim • udział w organizacji procesu dydaktycznego • doskonalenie form i metod pracy dydaktycznej • opieka nad infrastrukturą dydaktyczną • czynny udział w konferencjach dydaktycznych

Oferujemy

  • pracę w jednej z wiodących uczelni technicznych w Polsce • akademicką kulturę organizacyjną opartą na zasadach szacunku • stabilne warunki zatrudnienia • dodatkowe wynagrodzenie roczne • możliwość wypoczynku w Ośrodku Wczasowym Politechniki Gdańskiej położonym w malowniczym otoczeniu kaszubskich jezior i lasów • wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+ • szkolenia wewnętrzne • dostęp do uczelnianej biblioteki • możliwość przystąpienia do: grupowego pracowniczego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, programu sportowo-rekreacyjnego Benefit (karta MultiSport) • zajęcia sportowe prowadzone w obiektach Politechniki Gdańskiej • na terenie kampusu: przedszkole, stanowiska do przewijania i punkty karmienia dzieci, punkty gastronomiczne, strefy relaksu oraz bezpłatne miejsca parkingowe • dofinansowanie do wypoczynku • preferencyjne pożyczki • pracę w dobrze skomunikowanym miejscu • i wiele więcej... Pełną listę korzyści znajdziesz na stronie: https://chr.pg.edu.pl/dolacz-donas

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • • CV • pisemna deklaracja wyrażająca chęć przystąpienia do konkursu • dokumenty potwierdzające uzyskane stopnie/tytuły naukowe oraz zawodowe • informacja o dorobku zawodowym • chronologiczny wykaz publikacji • wskazana jest opinia jednego samodzielnego pracownika naukowego • oświadczenie, że Politechnika Gdańska będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku zatrudnienia kandydata