Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Aleksandra Wrońska
Uniwersytet Opolski
  • Miejsce: Opole
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Instytut Nauk Medycznych ogłasza konkurs na stanowisko Asystent / wykładowca w grupie pracowników dydaktycznych w specjalności choroby wewnętrzne

Nasze wymagania

  • Do konkursu mogą przystąpić osoby, które: 1. spełniają wymogi określone w ustawie z dnia 20.07.2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018r., poz. 1668); 2. posiadają tytuł zawodowy lekarza i specjalizację w dziedzinie choroby wewnętrzne lub są w trakcie specjalizacji w wymienionej dziedzinie 3. posiadają - prawo wykonywania zawodu lekarza

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć, seminariów, wykładów ze studentami

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • . CV obejmujące wyodrębnione informacje dotyczące: • danych kontaktowych (adres, telefon, e-mail); • PESEL; • aktualnego miejsca zatrudnienia; • posiadanych specjalizacji lekarskich i innych kompetencji zawodowych potwierdzonych szkoleniami, kursami itp.; • dotychczasowego zatrudnienia zawodowego jako lekarz; • dotychczasowego zatrudnienia jako nauczyciel akademicki (wymienić uczelnie); • doświadczenia i dorobku dydaktycznego (wymienić przedmioty ze wskazaniem kierunku studiów, na którym były/są realizowane, autorstwa lub współautorstwa podręczników lub skryptów, prowadzenia kół naukowych, promotorstwa prac licencjackich lub magisterskich ze wskazaniem kierunku studiów); • doświadczenia zawodowego i dorobku praktycznego związanego ze słowami kluczowymi; • dorobku naukowego (ogólna charakterystyka tematyki, ilość prac, uczestnictwo w kongresach, zjazdach itp., funkcje w towarzystwach naukowych, redakcjach czasopism naukowych). 2. Podsumowanie ilościowe publikacji z łącznymi: punktacją MNiSzW, Wartością IF, Indeksem Hirscha 3. Aktualny wykaz publikacji opracowany chronologicznie wyodrębnieniem dorobku związanego z słowami kluczowymi w układzie: • Monografie lub rozdziały w monografiach • Publikacje w czasopismach posiadających impact factor • Publikacje w innych czasopismach recenzowanych • Pozostałe publikacje (w tym streszczenia w materiałach zjazdowych) 4. Kopia lub odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych. 5. Kopie lub odpisy dyplomów specjalizacji lekarskich. 6. Kopia lub odpis prawa wykonywania zawodu lekarza. 7. Kopie lub odpisy ukończonych kursów czy szkoleń zawodowych. 8. Oświadczenie o gotowości podjęcia zatrudnienia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Opolskiego prowadzącym działalność dydaktyczną na kierunku lekarskim i badawczą w dziedzinie nauk medycznych, w charakterze nauczyciela akademickiego od 1 października 2024r. 9. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z postępowaniem konkursowym. 10. Podanie do Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Opolskiego. 11. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie dostępny na stronie www.uni.opole.pl w folderze: Pracownik, zakładka: Dokumenty do pobrania. 12. Zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego („kartoteka karna”, „kartoteka nieletnich”) w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2023 r. poz. 172 oraz z 2022 r. poz. 2600), lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego – osoby, o których mowa w § 2 pkt 1-7 będące obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej i cudzoziemcami.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Collegium Medicum
    48 Oleska ( wejście od ulicy Czaplaka)
    Opole
    sekretariat pok. 2,34