Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Asystent w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych, w Katedrze Zarządzania Kadrami

Nasze wymagania

  • Posiadanie co najmniej tytułu zawodowego magistra, magistra inżyniera albo równoważnego potwierdzonego dyplomem (uznanym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na podstawie przepisów wymienionych na stronie: https://nawa.gov.pl/uznawalnosc/baza-aktow-prawnych), w obszarze dyscypliny, w której składana jest aplikacja lub pokrewnej
  • Predyspozycje do pracy naukowo-badawczej
  • Zainteresowania naukowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, ze szczególnym uwzględnieniem takich obszarów jak well-being, work-life-balance oraz determinantów psychologicznych kształtujących zachowania organizacyjne
  • Doświadczenie w realizacji projektów naukowych w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
  • Osiągnięcia naukowe w zakresie zarządzania kadrami
  • Osiągnięcia naukowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
  • Predyspozycje i przygotowanie do prowadzenia zajęć dydaktycznych
  • Potwierdzona certyfikatami lub innymi właściwymi dokumentami znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie co najmniej B2 (znajomość kolejnego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka polskiego będzie dodatkowym atutem u obcokrajowców
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Umiejętność wyznaczania celów, zaangażowanie i konsekwencja w ich realizacji
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów UEW.
  • Badania naukowe w zakresie głównej dyscypliny reprezentowanej na Wydziale Zarządzania.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Autoreferat jednoznacznie wskazujący sposób spełnienia przez kandydata kryteriów zawartych w ogłoszeniu na właściwe stanowisko [sposób spełnienia należy wskazać odrębnie dla każdego z kryterium zawierający w szczególności wykaz osiągnięć naukowych (publikacje, referaty i doniesienia posterowe prezentowane na konferencjach naukowych), uczestnictwo w projektach badawczych, projektach o charakterze komercyjnym, realizacji inicjatyw we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, praca magisterska lub doktorska], dydaktycznych i organizacyjnych, oraz dodatkowo plan rozwoju zawodowego kandydata w obszarze prowadzenia badań, kształcenia oraz działalności organizacyjnej na okres 4 lat, związany z zatrudnieniem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu będący podstawą rozmowy kwalifikacyjnej
  • Dodatkowo autoreferat powinien zawierać oświadczenie, że kandydat zapoznał się i akceptuje zasady przeprowadzenia konkursu
  • Odpis dyplomu uzyskania tytułu zawodowego magistra, magistra inżyniera lub stopnia naukowego doktora
  • CV
  • Spis publikacji kandydata za okres nie dłuższy niż 4 lata wstecz względem daty ogłoszenia o konkursie
  • Deklaracja dyscypliny naukowej, w której kandydat będzie prowadził badania: link: https://www.ue.wroc.pl/p/2022_pracownicy/oswiadczenie_o_dyscyplinach_naukowych.docx_(1).pdf
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie: link: kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • Oświadczenie o spełnieniu wymogów art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20 lipca 2018 r. (Dz.U. z 2018 r., poz. 1668 ze zm.): link: https://www.ue.wroc.pl/p/2022_pracownicy/meeting_the_conditions.docx
  • Oświadczenie dotyczące kształcenia w szkole doktorskiej: link: http://www.ue.wroc.pl/p/2022_pracownicy/oswiadczenie_ws._ksztalcenia_w_szkole_doktorskiej_eng.pdf
  • Oświadczenie o tym, że Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu będzie podstawowym miejscem pracy kandydata: link: https://www.ue.wroc.pl/p/2022_pracownicy/primary_workforce.docx
  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego w postępowaniu konkursowym: link: https://www.ue.wroc.pl/p/2022_pracownicy/personal_data_processing.docx
  • link do dokumentów: https://bip.ue.wroc.pl/510/555/wz-pracownicy-badawczo-dydaktyczni.html

Weź udział w rekrutacji

  • mgr Iwona Kutzner, Dział Kompetencji Zawodowych, ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław