Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk rolniczych
  • zootechnika i rybactwo

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko asystenta dydaktycznego w Katedrze Fizjologii Zwierząt i Zoofizjoterapii

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu zawodowego magistra inżyniera zoofizjoterapii lub zootechniki;
  • doświadczenie w pracy ze zwierzętami,
  • kompetencje zawodowe udokumentowane szkoleniami i/lub kursami,
  • udokumentowany udział w konferencjach naukowych oraz publikacje popularno-naukowe z zakresu nauk o zwierzętach,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym współpracę w międzynarodowym zespole oraz prowadzenie zajęć w języku angielskim, a także opracowywanie publikacji naukowych
  • w przypadku cudzoziemców wymagana jest znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym komunikację ze studentami i współpracownikami, prowadzenie prac dyplomowych w języku polskim.

Mile widziane

  • ukończone studia/szkolenia z zakresu behawioru i/lub psychologii zwierząt;
  • predyspozycja do pracy ze studentami;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy zadaniowej i pracy w zespole
  • stałe podnoszenie kompetencji zawodowych

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć ze studentami kierunków Zoofizjoterapia oraz Zoofizjoterapia i Pielęgnacja Zwierząt, między innymi z zakresu behawioru zwierząt, psychologii zwierząt
  • działalność organizacyjna na rzecz Katedry, Wydziału i Uczelni;
  • realizacja zadań administracyjnych związanych z procesem dydaktycznym;
  • opracowywanie publikacji o charakterze popularno-naukowym;

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • fundusz socjalny
  • opieka zdrowotna w ramach pakietu PZU Zdrowie

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o przyjęcie na stanowisko,
  • cv kandydata
  • dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje,
  • opis dotychczasowej pracy zawodowej, z wyszczególnieniem osiągnięć naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych, jakie pozostają w związku z rodzajem stanowiska będącego przedmiotem konkursu
  • świadectwa pracy z ostatnich lat,
  • oświadczenie, że kandydat spełnia warunki określone w art.113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2022 r. poz. 574 z późn. zm.)
  • oświadczenie, że Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich będzie podstawowym /dodatkowym miejscem zatrudnienia kandydata,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Osobiście: Biuro Dziekana Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt, ul. Mazowiecka 28, Bydgoszcz, pokój nr 116, tel. (52) 374-97-15
    Za pośrednictwem poczty: Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Al. prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz (z dopiski