Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę, pełny etat, praca dodatkowa lub tymczasowa, umowa o dzieło, umowa zlecenie, samozatrudnienie (B2B)
  • Wynagrodzenie: zależne od zatrudnienia zł brutto
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Opis stanowiska

Dyrektor Filii Wrocław Uczelni Biznesu i Nauk Stosowanych „Varsovia” z siedzibą w Warszawie,
ogłasza nabór dla nauczycieli akademickich na 5 stanowisk naukowo – dydaktycznych w charakterze ASYSTENTA w Instytucie Pedagogiki.

Nasze wymagania

  • posiadać tytuł zawodowy magistra w zakresie pedagogiki,
  • posiadać ukończone formy doskonalenia w zakresie pedagogiki,
  • posiadać udokumentowany dorobek naukowy z zakresu nauk społecznych: aktywny udział w konferencjach naukowych,
  • posiadać doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z młodzieżą i osobami dorosłymi.

Mile widziane

  • motywacja i predyspozycje do pracy dydaktycznej
  • gotowość do działalności dydaktycznej w tygodniu lub / oraz w weekendy
  • dorobek naukowy / prowadzenie własnych badań

Zakres obowiązków

  • prowadzenie działalności naukowej, kształcenie i wychowywanie studentów;
  • opracowywanie materiałów dydaktycznych do zajęć i prezentacji, prowadzić dokumentację dydaktyczną, protokołować kolokwia, zaliczenia i egzaminy, być aktywnym uczestnikiem zespołu dydaktycznego Instytutu Pedagogiki
  • otwartość na sprawy studentów i zaangażowanie w rozwój Instytutu oraz Kół Naukowych

Oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę, możliwość rozwoju naukowego, dostęp do wyposażonych pracowni specjalistycznych, komfortowe warunki pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • współpracę w dobrej atmosferze zespołu dydaktycznego
  • wsparcie Komisji ds. Jakości Kształcenia oraz Dyrektora Instytutu

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • życiorys zawierający informację o wykształceniu, dorobku naukowym i dotychczasowych miejscach pracy
  • list motywacyjny z informacjami o zainteresowaniach naukowych, samodzielności naukowej, w tym o udziale w publikacjach ,
  • dokumenty potwierdzające ukończenie studiów magisterskich,
  • dokumenty potwierdzające kwalifikacje i kompetencje potrzebne do pracy na stanowisku objętym ogłoszeniem, w tym ukończone formy dokształcania i doskonalenia,

Weź udział w rekrutacji

  • Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych „Varsovia”
    ul. Oławska 11, 50-529 Wrocław