ASYSTENT – ENDOKRYNOLOGIA I CHOROBY WEW. stanowisko badawczo-dydaktyczne

hr@gumed.edu.pl
Gdański Uniwersytet Medyczny
  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Rektor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ogłasza otwarty konkurs na stanowisko

ASYSTENT W KATEDRZE I KLINICE ENDOKRYNOLOGII I CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

grupa pracowników badawczo – dydaktycznych
pełny wymiar czasu pracy
zatrudnienie na czas określony

Nasze wymagania

  • posiadania co najmniej stopnia magistra lub równorzędnego,
  • posiadania predyspozycji do pracy badawczej i dydaktycznej.

Mile widziane

  • ukończone jednolite studia magisterskie z zakresu nauk medycznych na kierunku lekarskim,
  • ukierunkowania zawodowego z zakresu chorób wewnętrznych i/ lub endokrynologii,
  • predyspozycje do pracy naukowej i dydaktycznej spójnej z dziedziną działalności Katedry i Kliniki,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć ze studentami w języku polskim.
  • dorobek naukowy w postaci co najmniej jednej publikacji pełnotekstowej w recenzowanym czasopiśmie naukowym z co najmniej Q2* lub dorobek naukowy powinien wynosić co najmniej 1,0 pkt. IF lub co najmniej jedno zarejestrowane zgłoszenie patentowe.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie i dokumentowanie działalności badawczej lub badawczo-rozwojowej, w tym udział w upowszechnianiu rezultatów działalności badawczej,
  • prowadzenie i dokumentowanie zajęć dydaktycznych, głównie o charakterze praktycznym (seminaria, ćwiczenia, laboratoria, zajęcia praktyczne),
  • udział w pracach organizacyjnych na rzecz Uczelni i jednostki,
  • podnoszenie kwalifikacji dydaktycznych lub zawodowych, w tym podnoszenie umiejętności posługiwania się j. angielskim oraz ukończenie kursu z zakresu metodologii dydaktyki akademickiej, a także poprzez udokumentowany udział w szkoleniach i konferencjach.

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony (2 lata z możliwością przedłużenia) w pełnym wymiarze czasu pracy nauczyciela akademickiego,
  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce, posiadającej status uczelni badawczej,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach obejmowanego stanowiska,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • deklarację przystąpienia do konkursu wraz z oświadczeniami:
  • oświadczenie, o spełnieniu warunków zawartych w art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,
  • oświadczenie, że Gdański Uniwersytet Medyczny będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przedstawionych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury postępowania konkursowego,
  • CV (informacja o dotychczasowych osiągnięciach zawodowych) wraz z listem motywacyjnym (krótką informacją argumentującą podzielanie wizji i celów rozwoju jednostki),
  • kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • dyplom poświadczający posiadanie tytułu zawodowego wraz z suplementem,
  • wykaz analizy bibliometrycznej z punktacją IF,
  • potwierdzenie prawa do wykonywania zawodu oraz zaświadczeń o uzyskanych specjalizacjach lub szkoleniu specjalizacyjnym,
  • kopie świadectw pracy i zaświadczenie o trwającym zatrudnieniu,
  • inne dokumenty istotne dla postępowania konkursowego np. referencje (opcjonalnie).
  • Wzory podstawowych formularzy, które należy wypełnić, zeskanować i załączyć znajdują się TUTAJ.