profesor uczelni (badawczo-dydaktyczny)

Wydział Zarządzania i Informatyki
Uniwersytet Bielsko-Bialski
  • Miejsce: Bielsko-Biała
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

KONKURS ZOSTAŁ ANULOWANY

INSTYTUCJA: Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
MIASTO: Bielsko-Biała
STANOWISKO: profesor Uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych
DYSCYPLINA NAUKOWA: nauki o zarządzaniu i jakości
DATA OGŁOSZENIA OFERTY: 22.11.2021
TERMIN ZAKOŃCZENIA SKŁADANIA OFERT: 05.01.2022
LINK DO STRONY: www.ath.bielsko.pl, EMAIL: dwzit@ath.eu

SŁOWA KLUCZOWE: praca-ATH Bielsko-Biała, profesor Uczelni, nauki o zarządzaniu i jakości, ekonomia, finanse

OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi):

  1. tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości,
  2. znaczący dorobek naukowy w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości udokumentowany publikacjami w wydawnictwach i czasopismach zgodnych z Rozporządzeniem MNiSW z dnia 22.02.2019 w sprawie ewaluacji działalności naukowej z późn.zm.,
  3. doświadczenie w zakresie aplikowania o granty naukowe oraz uczestnictwa w realizacji projektów badawczych,
  4. doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć z zakresu ekonomii, finansów, zarządzania,
  5. znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie zajęć dydaktycznych w zakresie wymienionym w punkcie 4.

Wymagane dokumenty:

  • Kopia aktu nominacji lub kopia dyplomu
  • Podanie wraz z listem motywacyjnym
  • CV
  • Wykaz publikacji
  • Oświadczenie, że w przypadku wygrania konkursu ATH będzie podstawowym miejscem pracy

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia: 31.01.2022
Planowane zatrudnienie: na czas określony 1 roku, począwszy od semestru letniego w roku akademickim 2021/2022

Bliższe informacje można uzyskać w Dziekanacie Wydziału Zarządzania i Transportu (Bielsko-Biała, ul. Willowa 2, bud. L, pok.204, tel.33-8279207)