: adiunkt badawczo-dydaktyczny

Wydział Edukacji Muzycznej
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki muzyczne

Opis stanowiska

INSTYTUCJA: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Wydział Edukacji Muzycznej

MIASTO: Bydgoszcz

STANOWISKO: adiunkt badawczo-dydaktyczny

DYSCYPLINA NAUKOWA: sztuki muzyczne

DATA OGŁOSZENIA: 29.06.2022r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT:29.07.2022r.

LINK DO STRONY: http://www.ukw.edu.pl/strona/konkursy

SŁOWA KLUCZOWE: instrumentalistyka, pianistyka, akompaniament

OPIS( tematyka, oczekiwania, uwagi)

I Kandydaci powinni spełniać następujące warunki:

·         Posiadanie stopnia doktora w dziedzinie sztuki w dyscyplinie sztuk muzycznych;

·         Ukończone studia magisterskie kierunek: Instrumentalistyka, specjalność gra na fortepianie;

·         Udokumentowany dorobek artystyczny w zakresie gry na fortepianie i akompaniamentu;

·         Udział w konkursach muzycznych w zakresie pianistyki;

·         Doświadczenie w edukacji dzieci i młodzieży w zakresie gry na fortepianie;

·         Dorobek dydaktyczny związany z pracą na uczelni wyższej w zakresie gry na fortepianie oraz akompaniamentu.

II zgłoszenie na konkurs powinno zawierać:

·         Podanie o zatrudnienie na stanowisku adiunkta badawczo-dydaktycznego skierowane do J.M. Rektora UKW. Na podaniu należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.2016r.poz.922);

·         Życiorys lub CV;

·         Kwestionariusz osobowy; stanowiący załącznik nr 1 do zarządzenia nr 43/2018/2019 Rektora UKW z dnia 14 czerwca 2019 r.;

·         Zdjęcie;

·         Odpis dyplomu uzyskania stopnia doktora w dziedzinie sztuki w dyscyplinie sztuk muzycznych;

·         Odpis dyplomu uzyskania tytułu zawodowego magistra sztuki na kierunku Instrumentalistyka, specjalność gra na fortepianie;

·         Informację o dotychczasowym dorobku artystycznym w zakresie gry na fortepianie i akompaniamentu;

·         Informację o dotychczasowym dorobku dydaktycznym związanym z pracą na uczelni wyższej w zakresie gry na fortepianie oraz akompaniamentu;

·         Dokumentację związaną z pracą z dziećmi i młodzieżą w zakresie gry na fortepianie;

·         Oświadczenie kandydata, w którym potwierdza, że posiada kwalifikacje określone w ustawie , ma pełną zdolność do czynności prawnych, nie został ukarany prawomocnym wyrokiem sądowym za przestępstwa umyślne, nie został ukarany karą dyscyplinarną ( upomnieniem, naganą, naganą z pozbawieniem prawa do pełnienia funkcji kierowniczych w uczelniach na okres od 3 miesięcy do 5 lat, pozbawienia prawa do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego na okres od 5 miesięcy do 5 lat lub na stałe), korzysta z pełni praw publicznych;

·         Oświadczenie, że uczelnia będzie podstawowym miejscem pracy.

·          Oświadczenie o spełnianiu wymagań z art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, na wzorze stanowiącym załącznik nr 3 do Zarządzenia nr43/2018/2019 Rektora UKW z dnia 14 czerwca 2019 r.

·          Oświadczenie, że uczelnia będzie podstawowym miejscem pracy załącznik nr 2 do Zarządzenia nr43/2018/2019 Rektora UKW z dnia 14 czerwca 2019 r.

·          Oświadczenie o świadomości odpowiedzialności karnej, związanej z poświadczeniem nieprawdy (art. 233 k.k.) na wzorze stanowiącym załącznik nr 4 do Zarządzenia nr43/2018/2019 Rektora UKW z dnia 14 czerwca 2019 r.

III Zgłoszenie na konkurs należy przesłać na adres:

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego

Ul. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz

IV Uczelnia nie zapewnia mieszkania.

V Zgłoszenia nie spełniające wymogów formalnych nie będą rozpatrywane. Dokumenty złożone lub nadesłane po terminie składania nie będą brane pod uwagę. Dziekan zastrzega sobie unieważnienie konkursu bez podania przyczyny.