Profesor stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Chorzów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu, Filia w Chorzowie ogłasza nabór na Profesora Uczelni w dziedzinie psychologii.

Nasze wymagania

  • udokumentowany dorobek naukowy z ostatnich 5 lat i/lub posiadane doświadczenie praktyczne zdobyte poza systemem szkolnictwa wyższego
  • doświadczenie dydaktyczne
  • doświadczenie w nauczaniu zdalnym i online
  • uzyskany minimum stopień doktora habilitowanego w dyscyplinie psychologia

Zakres obowiązków

  • Pracownik dydaktyczny dedykowany będzie kierunkowi Psychologia

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • aktualne CV i list motywacyjny
  • wykaz publikacji
  • kopia (ksero) dyplomu doktora
  • kopia (ksero) dyplomu doktora habilitowanego
  • kopia (ksero) zaświadczenia poświadczającego uzyskanie tytułu profesora
  • oświadczenie kandydata, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu będzie podstawowym miejscem pracy
  • inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje