programista

  • Forma zatrudnienia:
  • Wynagrodzenie: 5800 zł brutto
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • informatyka

Opis stanowiska

Stanowisko programisty naukowego w wymiarze pół etatu

Poszukuję programisty naukowego do mojej interdyscyplinarnej grupy badawczej na MIM Uniwersytecie Warszawskim.

Projekt dotyczy Podstaw Interpretowalnego i Niezawodnego Uczenia Maszynowego oraz Uczenia ze Wzmocnieniem w ramach grantu NAWA Polskie Powroty.

OFERTA:

  • Umowa na pół etatu,
  • miesięczne wynagrodzenie około 5800 zł za rok (zobowiązanie przynajmniej 20h tygodniowo).
  • Umowa na czas określony rok (nieodnawialna).
  • Prezentację tematów badawczych można znaleźć tutaj https://sites.google.com/view/reliablemlrl/home
  • możliwość ubiegania się o granty naukowe,
  • praca nad publikacjami na najważniejszych konferencjach CS,
  • dostęp do komputera osobistego i zasobów obliczeniowych.

WYMAGANIA:

  • co najmniej tytuł licencjata lub inżyniera informatyki/matematyki/fizyki,
  • pasja do badań,
  • biegłość w programowaniu w Pythonie,
  • podstawy uczenia maszynowego, sieci neuronowych i algorytmów uczenia ze wzmocnieniem (m.in. książka Deep Learning),
  • podstawy matematyki (rachunek różniczkowy, algebra liniowa, podstawowa analiza rzeczywista),
  • praca indywidualna i samodzielna nauka,
  • natychmiastowa dostępność.

    MIŁO MIEĆ:

  • praktyczne doświadczenie we wdrażaniu technik uczenia maszynowego,
  • publikacje na konferencjach/w czasopismach.

Aplikuj przesyłając CV oraz list motywacyjny na adres cyranka (at) mimuw.edu.pl z dopiskiem [nawa] w tytule.