Dyrektor Biblioteki Głównej inne stanowisko

Akademia Sztuki Wojennej
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o bezpieczeństwie

Nasze wymagania

  • Stopień naukowy doktora;
  • Dorobek naukowy z zakresu bibliotekoznawstwa;
  • Posiadanie wiedzy w zakresie bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, zarządzania biblioteką naukową oraz funkcjonowania systemów biblioteczno-informacyjnych;
  • Znajomość aktów prawnych związanych z problematyką biblioteczną, ewaluacją jakości działalności naukowej, ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce;
  • Co najmniej 5-letni udokumentowany staż pracy, w tym 3 lata w działalności bibliotecznej;
  • Umiejętności w zakresie zarządzania i kierowania zespołem;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zakres obowiązków

  • Kierowanie działalnością biblioteki naukowej
  • Zarządzanie systemami bibliotecznymi
  • Przygotowanie techniczne do ewaluacji jakości działalności naukowej
  • Wdrażanie nowych systemów bibliotecznych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji.
  • Nagrody - w zależności od wyników pracy.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora.
  • CV i list motywacyjny.
  • Informacje o dorobku naukowym, zawodowym i organizacyjnym.
  • Kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.

Weź udział w rekrutacji

  • pocztą na adres: Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie, al. gen. A. Chruściela „Montera” 103, 00-910 Warszawa, z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko Dyrektora Biblioteki Głównej Akademii Sztuki Wojennej” lub złożenie w punkcie podawczym, Biuro Przepustek - bud. 52