LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO W STUDIUM PRAKTYCZNEJ NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH

hr@gumed.edu.pl
Gdański Uniwersytet Medyczny
  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Rektor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ogłasza otwarty konkurs na stanowisko

grupa pracowników dydaktycznych
pełny wymiar czasu pracy
zatrudnienie na czas określony (2 lata)

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:
• prowadzenie i dokumentowanie zajęć dydaktycznych, w szczególności o charakterze
praktycznym,
• opracowywanie programów zajęć,
• doskonalenie warsztatu dydaktycznego,
• aktywny i udokumentowany udział w konferencjach i seminariach naukowych,
• podnoszenie kwalifikacji dydaktycznych lub zawodowych (w tym posługiwania się
językiem angielskim),
• udział w pracach organizacyjnych na rzecz Uczelni i jednostki,
• ukończenie kursu z zakresu metodologii dydaktyki akademickiej.

OD KANDYDATÓW WYMAGAMY:
• posiadania co najmniej licencjatu oraz doświadczenia zawodowego.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• ukończonych studiów wyższych, na kierunku filologii angielskiej lub innej nowożytnej,
specjalność nauczycielska,
• uprawnienia do nauczania języka angielskiego (co najmniej tytuł licencjata) w
przypadku, gdy wiodący język na studiach jest inny,
• udokumentowanego doświadczenia w pracy dydaktycznej z osobami dorosłymi,
• bardzo dobrej znajomości języka polskiego.

OFERUJEMY:
• umowę o pracę na czas określony w pełnym wymiarze czasu pracy nauczyciela
akademickiego,
• pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce, posiadającej status uczelni badawczej,
• możliwość rozwoju zawodowego w ramach obejmowanego stanowiska,
• atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

PRZEBIEG POSTĘPOWANIA KONKURSOWEGO:
• Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymagania art. 113 ustawy Prawo
szkolnictwie wyższym i nauce tj.:
oposiadają kwalifikacje określone w ustawie i statucie,
onie zostały ukarane karą dyscyplinarną, o której mowa w art. 276 ust. 1 pkt 7 i 8 wyżej
wymienionej ustawy,
ospełniają wymagania, o których mowa w art. 20 ust. 1 pkt 1-3 ustawy,
ooświadczą, że w przypadku zakwalifikowania się do zatrudnienia w wyniku niniejszego
konkursu, Gdański Uniwersytet Medyczny będzie podstawowym miejscem pracy w
rozumieniu ustawy.
• Kandydaci zgłaszający swój udział w konkursie proszeni są o przesyłanie aplikacji
(wszystkie wymagane dokumenty) za pomocą przycisku APLIKUJ.
• Termin nadsyłania aplikacji to 15.12.2021 r. godz. 23.59 – decyduje data wpływu
dokumentów odnotowana przez system rekrutacyjny.
• Rozstrzygnięcie konkursu dokonywane jest w oparciu o analizę dokumentacji
dostarczonej przez kandydatów.
• Wynik konkursu zostanie opublikowany na stronie internetowej GUMed
www.praca.gumed.edu.pl.
• Uczelnia zastrzega sobie prawo do nierozstrzygnięcia konkursu bez podawania
przyczyny.
• Ostateczną decyzję o zatrudnieniu rekomendowanego kandydata przez Komisję
Konkursową podejmuje Rektor.

WYMAGANE DOKUMENTY:
• deklarację przystąpienia do konkursu wraz z oświadczeniami:
– oświadczenie, o spełnieniu warunków zawartych w art. 113 ustawy Prawo o
szkolnictwie wyższym i nauce,
– oświadczenie, że Gdański Uniwersytet Medyczny będzie podstawowym miejscem
pracy w rozumieniu ustawy,
– oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w
przedstawionych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury
postępowania konkursowego,
• CV (informacja o dotychczasowych osiągnięciach zawodowych),
• kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
• dyplom poświadczający posiadanie tytułu zawodowego wraz z suplementem
• (jeśli dotyczy) wykaz analizy bibliometrycznej z punktacją IF,
• (jeśli dotyczy) potwierdzenie prawa do wykonywania zawodu oraz zaświadczeń o
uzyskanych specjalizacjach,
• kopie świadectw pracy i zaświadczenie o trwającym zatrudnieniu,
• inne dokumenty istotne dla postępowania konkursowego (opcjonalnie).

Wzory podstawowych formularzy, które należy wypełnić, zeskanować i załączyć znajdują się
TUTAJ.

Rektor
Prof. dr hab. Marcin Gruchała