Instruktor stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Bielsko-Bialski
  • Miejsce: Bielsko-Biała
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

INSTYTUCJA: Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, Wydział Nauk o Zdrowiu
MIASTO: Bielsko-Biała
STANOWISKO: instruktor
DYSCYPLINA NAUKOWA: nauki o zdrowiu
DATA OGŁOSZENIA: 01.08.2023r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 31.08.2023r.
LINK DO STRONY: wnoz.ath.bielsko.pl
SŁOWA KLUCZOWE: pielęgniarstwo pediatryczne

Nasze wymagania

  • Tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa
  • Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
  • Co najmniej roczne zatrudnienie w jednostce ochrony zdrowia o specjalności pediatrycznej
  • Udokumentowane doskonalenie zawodowe w postaci udziału w szkoleniach, seminariach, kursach, warsztatach

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć związanych z pielęgniarstwem pediatrycznym

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do Jego Magnificencji Rektora ATH
  • Życiorys
  • Kopie dyplomów
  • Oświadczenie stwierdzające, że ATH będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu
  • Oświadczenie Kandydata o wyrażenie zgody na przetwarzanie przez ATH danych osobowych wraz z treścią klauzuli informacyjnej.