Instruktor stanowisko dydaktyczne

Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu, Uniwersyteckie Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu
Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

Stanowisko Instruktora (dydaktycznego) związane jest z prowadzeniem zajęć dydaktycznych z obszaru kultury fizycznej oraz działalnością organizacyjną na rzecz AWF Wrocław.

Nasze wymagania

  • Co najmniej tytuł zawodowy magistra wychowania fizycznego.
  • Uprawnienia instruktorskie lub trenerskie z: - fitness, - pływanie, - snowboard lub narciarstwo, - nordic walking, - żeglarstwo, - lekka atletyka, - atletyka terenowa.
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych.
  • Wysoka sprawność fizyczna.
  • Pożądana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość programów Microsoft Office, platformy Teams, umiejętność profesjonalnego wykorzystywania zasobów internetowych w celu podwyższenia poziomu i jakości pracy dydaktycznej.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami z obszaru kultury fizycznej.
  • Działalność organizacyjna na rzecz AWF Wrocław.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Zgłoszenie udziału w konkursie.
  • Życiorys.
  • Zwięzła charakterystyka osiągnięć naukowych i dydaktycznych.
  • Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje, praktykę zawodową oraz dorobek publikacyjny.
  • Oświadczenie zgodne z art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.
  • Deklaracja wskazująca Akademię Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu jako pierwsze podstawowe miejsce zatrudnienia.
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przedstawionych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu i zatrudnienia zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781). Dane osobowe osoby zainteresowanej będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.