Instruktor stanowisko dydaktyczne

Wydział Ochrony Zdrowia
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu
  • Miejsce: Jarosław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu zawodowego magistra pielęgniarstwa,
  • posiadanie prawa wykonywania zawodu pielęgniarki,
  • specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa,
  • posiadanie doświadczenia w działalności dydaktycznej w szkolnictwie wyższym, w tym przede wszystkim w realizacji zajęć dydaktycznych na kierunku pielęgniarstwo z zakresu badań fizykalnych,
  • posiadanie doświadczenia w zakresie prowadzenia egzaminu OSCE,
  • posiadanie min. 2-letniego doświadczenia pracy w oddziale anestezjologii i intensywnej opieki medycznej,
  • posiadanie min. 2-letniego doświadczenia pracy w domowej opiece długoterminowej,
  • posiadanie min. 2-letniego doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania w pielęgniarstwie.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych,
  • prowadzenie badań naukowych,
  • przygotowanie i realizacja grantów naukowych oraz komercyjnych,
  • aktywne uczestniczenie w pracach naukowych, dydaktycznych oraz organizacyjnych Zakładu;

Oferujemy

  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole,
  • możliwość pracy naukowej,
  • możliwość uzyskania dodatkowych gratyfikacji za prace twórcze tj. realizację grantów zewnętrznych oraz wewnętrznych, mających na celu podnoszenie jakości kształcenia.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Ogłoszenie konkursu
  • Deklaracja przystąpienia do konkursu
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • Klauzula RODO dla kandydatów do pracy
  • Oświadczenie o niekaralności

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Osobiście lub listownie na adres sekretariatu Wydziału Ochrony Zdrowia PANS w Jarosławiu, ul. Czarnieckiego 16, 37-500 Jarosław z dopiskiem KONKURS – INSTRUKTOR w zakresie PIELĘGNIARSTWA (badania fizykalne),