Instruktor stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk Technicznych i Ekonomicznych
Collegium Witelona Uczelnia Państwowa
  • Miejsce: Legnica
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Zakład Informatyki – prowadzenie zajęć dydaktycznych w zakresie dyscypliny informatyka techniczna i telekomunikacja na kierunkach o profilu praktycznym – 2 stanowiska

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magister inżynier
  • doświadczenie dydaktyczne w obszarach kształcenia technicznego
  • doświadczenie dydaktyczne w szkolnictwie wyższym na kierunkach o profilu praktycznym w zakresie dyscypliny informatyka techniczna i telekomunikacja
  • doświadczenie w pracy poza szkolnictwem wyższym w zakresie informatyki
  • możliwość prowadzenia zajęć na kierunkach o profilu praktycznym w języku angielskim

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych w zakresie dyscypliny informatyka techniczna i telekomunikacja na kierunkach o profilu praktycznym

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do JM Rektora Collegium Witelona Uczelnia Państwowa o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem
  • życiorys zawodowy (CV)
  • syntetyczny opis osiągnięć dydaktycznych i zawodowych
  • inne dokumenty potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe kandydata, w tym doświadczenie w pracy poza szkolnictwem wyższym w zakresie informatyki technicznej
  • ksero dokumentu stwierdzającego uzyskanie stopnia magister inżynier
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych
  • oświadczenie o niekaralności
  • kopie świadectw pracy