Instruktor stanowisko dydaktyczne

swf@ujk.edu.pl
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
  • Miejsce: Kielce
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 5570 zł brutto
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

Praca dydaktyczna ze studentami

Nasze wymagania

  • uzyskany tytuł zawodowy magistra wychowania fizycznego
  • uprawnienia dające możliwość prowadzenia zajęć fitness
  • uprawnienia instruktora narciarstwa zjazdowego
  • wysoka dyspozycyjność
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy zespołowej

Zakres obowiązków

  • praca dydaktyczna ze studentami

Oferujemy

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do J.M. Rektora
  • kwestionariusz osobowy: https://ujk.edu.pl/Formularze_sprawy_kadrowe.html
  • życiorys zawodowy
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych na kierunku wychowanie fizyczne
  • dokumenty potwierdzające posiadane dodatkowe uprawnienia

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach – Uniwersyteckie Centrum Sportu
    ul. Uniwersytecka 21
    25-406 Kielce
    pokój 2.15