Instruktor stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk Medycznych
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie
  • Miejsce: Nysa
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

instruktor – stanowisko dydaktyczne

Nasze wymagania

  • 1. prawo wykonywania zawodu pielęgniarki i/lub położnej,
  • 2. tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa i/lub położnictwa,
  • 3. co najmniej 5 letni staż pracy w zawodzie pielęgniarki i /lub położnej oraz doświadczenie w pracy pielęgniarki oddziału/ poradni o tym profilu.

Zakres obowiązków

  • 1. prowadzenie zajęć dydaktycznych na kierunku praktycznym, jakim jest pielęgniarstwo, tj. prowadzenie zajęć teoretycznych oraz ćwiczeń i zajęć praktycznych z zakresu podstaw pielęgniarstwa i pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego oraz pielęgniarstwo noworodkowe,
  • 2. aktywność naukowa w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu,
  • 3. udział w pracach organizacyjnych dotyczących procesu kształcenia na kierunku pielęgniarstwo,
  • 4. prowadzenie dyplomantów w pisaniu prac licencjackich na studiach pierwszego stopnia na kierunku pielęgniarstwo.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. podanie skierowane do JM Rektora PANS w Nysie (ze wskazaniem numeru postępowania),
  • 2. życiorys zawodowy,
  • 3. kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
  • 4. dokumenty poświadczające doświadczenie dydaktyczne,
  • 5. wykaz publikacji naukowych,
  • 6. dokumenty poświadczające doświadczenie zawodowe zdobyte poza szkolnictwem wyższym.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Oferty należy składać osobiście lub przesłać na adres:
    ul. Armii Krajowej 7, 48-300 Nysa, Dział Spraw Osobowych, pok. 07 z dopiskiem KONKURS.