Pracownik dydaktyczny / naukowo-dydaktyczny w Katedrze Psychologii GWSH

Wydział Zarządzania
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego
  • Miejsce: Katowice
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach jest uczelnią akademicką działającą na terenie Katowic, Żor, Warszawy i Wiednia. Prowadząc działalność akademicką w wymiarze europejskim, łączymy 30-letnią tradycję z podejmowaniem zadań teraźniejszości oraz wyzwań przyszłości. Kształcimy w ramach studiów I i II stopnia, studiów jednolitych magisterskich, podyplomowych oraz kursów i szkoleń.

W związku z rozwojem Uczelni,  poszukujemy pracownika na stanowisko:
Pracownik dydaktyczny /  naukowo-dydaktyczny  w Katedrze Psychologii GWSH

Nasze oczekiwania od Kandydata:

  • dyplom ukończenia studiów psychologicznych;
  • doświadczenie dydaktyczne w pracy ze studentami;
  • zainteresowanie naukowe i/ lub doświadczenie praktyczne w zakresie metodologii badań psychologicznych/ psychologii rozwojowej/ psychologii emocji i motywacji/ psychologii poznawczej;
  • stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie psychologii będzie dodatkowym atutem;
  • gotowość zatrudnienia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej od marca 2022 r.

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie zajęć na kierunku psychologii;
  • zaangażowanie w projekty realizowane w ramach kierunku;
  • udział w projektach naukowych (przy zatrudnieniu na stanowisku naukowo-dydaktycznym).

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia możliwą do uzgodnienia (umowa o pracę, umowa cywilno-prawna);
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z oferty rozwojowej Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: praca@gwsh.pl
Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości “Aplikacja na stanowisko Pracownik dydaktyczny/ naukowo-dydaktyczny w Katedrze Psychologii w GWSH”.
Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aby Państwa aplikacja mogła zostać rozważona, prosimy o zamieszczenie poniższego oświadczenia:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową im. W. Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.
i/lub
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową im. W. Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach”
Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 dalej: RODO) informujemy, iż:

  1. Administrator danych osobowych:
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa  z siedzibą w Katowicach (skrót: GWSH), ul. Harcerzy Września 1939 nr 3, wpisana do Ewidencji Uczelni Niepublicznych pod numerem 36, NIP: 953-00-07-281; REGON: 272199522.

    Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych:
    – pod adresem e-mail: iod@gwsh.pl;
    – listownie na adres Uczelni: ul. Harcerzy Września nr 3, 40-659 Katowice z dopiskiem „IOD”.

  2. Cel przetwarzania i podstawa prawna:
    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji pracowników.
    • Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj.: osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
    Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą:
    – podmioty uprawnione przepisami prawa;
    – osoby zapewniające funkcjonowanie Uczelni, które posiadają upoważnienie do przetwarzania danych;

    Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane państwom trzecim i organizacjom międzynarodowym, chyba, że wynika to z przepisów prawa.

  4. Okres:
    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji pracowników lub do czasu cofnięcia zgody.
  5. Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
    Posiada Pani/Pan prawo do:
    dostępu do treści danych, sprostowania lub uzupełnienia danych, prawo sprzeciwu, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, żądania zaprzestania przetwarzania – prawo to nie przysługuje, gdy przetwarzanie danych jest konieczne do realizacji obowiązków wynikających
    z przepisów prawa lub jest konieczne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym.

    Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.