asystent (w grupie pracowników dydaktycznych)

Wydział Budownictwa i Architektury
Politechnika Świętokrzyska
  • Miejsce: Kielce
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych

Opis stanowiska

Słowa kluczowe: architektura i urbanistyka

Wymagane kwalifikacje:

  • tytuł zawodowy magistra inżyniera w zakresie architektury,
  • predyspozycje do pracy dydaktycznej i naukowej,
  • udokumentowane doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych na poziomie akademickim (min. 2 lata),
  • doświadczenie zawodowe potwierdzone uprawnieniami w zakresie projektowania lub wykonawstwa,
  • znajomość oprogramowania: Autocad, Archicad, Photoshop,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,

Osoba zatrudniona na stanowisku asystenta w grupie pracowników  dydaktycznych będzie odpowiedzialna za prowadzenie zajęć dydaktycznych w zakresie projektowania architektoniczno – urbanistycznego.

Wykaz wymaganych dokumentów:

  • podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora Politechniki Świętokrzyskiej,
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o pracę
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych magisterskich w zakresie architektury,
  •  inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje,
  • oświadczenie Kandydata, że Politechnika Świętokrzyska będzie Jego podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Oferty należy kierować na adres:

Politechnika Świętokrzyska, Wydział Budownictwa i Architektury

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7,  25-314 Kielce

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi nie później niż w ciągu trzech miesięcy od daty niniejszego ogłoszenia. Zgłoszenia kandydatów będą rozpatrywane przez Komisję Konkursową. Komisja może  przeprowadzić rozmowy z kandydatami. Kandydaci, których oferty nie zostaną przyjęte, otrzymają zwrot dokumentów. Zastrzega się prawo nierozstrzygnięcia konkursu bez podania przyczyny.