Koordynator ds. badań proteomicznych inne stanowisko

Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, Uniwersytet Jagielloński
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • nauki biologiczne

Opis stanowiska

Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego poszukuje doświadczonego specjalisty do zorganizowania działalności i prowadzenia Pracowni Analiz Proteomicznych. Powstanie Pracowni funkcjonującej na zasadach „core facility” jest częścią projektu pt. „Formation of an Omics and Structural Research Center” realizowanego na Uniwersytecie Jagiellońskim w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości – Uniwersytet Badawczy”.

Nasze wymagania

  • posiadanie (co najmniej) tytułu zawodowego magistra lub magistra inżyniera
  • predyspozycje do pracy laboratoryjnej
  • udokumentowane doświadczenie pracy w laboratorium proteomicznym, w tym obsługi specjalistycznego sprzętu do wysokoprzepustowych analiz proteomicznych

Mile widziane

  • współautorstwo w publikacjach naukowych, w których wkład naukowy Kandydata/Kandydatki obejmował badania proteomiczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, zaangażowanie, rzetelność, dokładność i terminowość w realizacji zadań
  • zdolności interpersonalne i komunikatywność

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań na zlecenie
  • analiza danych
  • merytoryczne wsparcie przy projektowaniu doświadczeń
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania aparatury
  • bieżące zaopatrzenie Pracowni w odczynniki i materiały konieczne do badań

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • współpracę z interdyscyplinarnym środowiskiem naukowym
  • dostęp do infrastruktury badawczej
  • wsparcie naukowe i możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • dodatkowe świadczenia socjalne.
  • możliwości skorzystania z pakietów medycznych i ubezpieczenia grupowego
  • benefity w postaci m.in. Karty Multisport, zajęć sportowych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. CV
  • 2. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • 3. kopia dyplomu magisterskiego lub doktorskiego – jeżeli Kandydat/Kandydatka posiada
  • 4. informację o dorobku naukowym, organizacyjnym i ew. dydaktycznym Kandydata/Kandydatki
  • 5. oświadczenie stwierdzające, że UJ będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu
  • 6. oświadczenie w trybie art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • 7. oświadczenie o znajomości i akceptacji zasad dotyczących zarządzania własnością intelektualną oraz zasad komercjalizacji UJ.
  • Druki oświadczeń oraz wzór kwestionariusza osobowego można pobrać na stronie: https://cso.uj.edu.pl/konkursy