adjunkt

Wydział Inżynierii Lądowej
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Opis stanowiska

OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi, wymagania dodatkowe):
–         Predyspozycje do pracy naukowej i dydaktycznej,
–         Ukończenie wyższych studiów technicznych w dyscyplinie „inżynieria lądowa i transport” z wynikiem co najmniej ponad dobrym,
–         Tytuł zawodowy co najmniej doktora inżyniera budownictwa,
–         Czynna znajomość języka angielskiego, zwłaszcza technicznego,
–         Wskazanie Politechniki Krakowskiej jako podstawowego miejsca pracy,
–         Zainteresowania naukowe związane z konstrukcjami mostowymi, metalowymi i drewnianymi,
–         Wskazane legitymowanie się formalnymi uprawnieniami do projektowania i kierowania robotami budowlanymi,
–         Biegła znajomość europejskich norm i wytycznych projektowania, w szczególności tych odniesionych do konstrukcji   mostowych, metalowych i drewnianych,
–         Zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

Szczegółowe informacje dot. aplikowania można znaleźć na stronie: