Lektor stanowisko dydaktyczne

Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
  • Miejsce: Białystok
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Nasze wymagania

  • posiadanie co najmniej tytułu magistra filologii angielskiej/lingwistyki stosowanej
  • posiadanie kwalifikacji pedagogicznych
  • doświadczenei w prowadzeniu zajęć z j. angielskiego, w tym ze studentami w uczelni wyższej
  • doswiadczenie w nauczaniu specjalistycznego j. angielskiego
  • znajomośc współczesnych metod nauczania j. obcych, w tym nauczania z wykorzystaniem nowych technologii oraz wykorzystaniem metod i technik na odległość (e-learning)
  • doświadczenie w zakresie wykonywania tłumaczeń tekstów specjalistycznych

Zakres obowiązków

  • praca dydaktyczna

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • dokumenty ze strony internetowej https://www.umb.edu.pl/s,3819/Konkursy

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

    ul. Jana Kilińskiego 1
    15-089 Białystok