profesor uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Wydział Zarządzania, Katedra Marketingu
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Zarządzania
Politechniki Lubelskiej

ogłasza

K O N K U R S    O T W A R T Y

na stanowisko profesora uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych
w Katedrze Marketingu

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” (Dz. U. z 2022 r. poz. 574) oraz w Statucie Politechniki Lubelskiej.

Wymagania:

  • stopień naukowy doktora habilitowanego w obszarze dyscypliny NZiJ lub dziedziny nauk społecznych lub nauk ekonomicznych,
  • znaczący dorobek naukowy w zakresie nauk o zarządzaniu i jakości, a w szczególności marketingu, badań marketingowych lub konsumenckich,
  • gotowość do pracy naukowej w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości,
  • predyspozycje i zamiłowanie do pracy naukowej i dydaktycznej,
  • udokumentowane doświadczenia dydaktyczne,
  • udokumentowane doświadczenie organizacyjne,
  • dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie,
  • dyspozycyjność w pierwszym miejscu pracy, tj. Politechnice Lubelskiej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będą:

  • zainteresowanie tematyką badań rynkowych oraz badań naukowych prowadzonych w Katedrze Marketingu,
  • obcojęzyczne publikacje naukowe,
  • realizacja projektów badawczych,
  • zrealizowane staże w jednostkach naukowych,
  • otrzymane nagrody i wyróżnienia.

Wykaz wymaganych dokumentów:

  • podanie (pisemne zgłoszenie do konkursu);
  • życiorys;
  • 2 zdjęcia;
  • list motywacyjny;
  • kwestionariusz osobowy (formularz w załączeniu);
  • kopie odpisów dyplomów;
  • wykaz dotychczasowych publikacji;
  • kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, ukończone kursy i znajomość języków obcych;
  • dodatkowe opinie, listy referencyjne, informacje o zdobytych nagrodach;
  • oświadczenie kandydata, że Politechnika Lubelska będzie podstawowym miejscem pracy (formularz w załączeniu);
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celu realizacji procesu rekrutacji (formularz w załączeniu).

Komplet dokumentów należy przesłać pocztą na adres:
Sekretariat Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej
ul. Nadbystrzycka 38, pokój 26, 20-618 Lublin,

w terminie do dnia 31 sierpnia 2022 r.

z dopiskiem: „Konkurs otwarty na stanowisko profesora uczelni w Katedrze Marketingu”.

Informujemy, że po 60 dniach od zakończenia postępowania konkursowego dokumenty niezatrudnionych kandydatów ulegną zniszczeniu. Jeżeli aplikujący będzie chciał odzyskać dokumenty, powinien o tym fakcie poinformować w zgłoszeniu do konkursu.