Nauczyciel akademicki stanowisko dydaktyczne

Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach
  • Miejsce: Katowice
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

Rektor Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela akademickiego w zakresie kosmetologii: dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

Nasze wymagania

  • posiadanie stopnia naukowego doktora
  • udokumentowany dorobek naukowy

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w zakresie kosmetologii
  • doświadczenie dydaktyczne

Zakres obowiązków

  • prowadzenie działalności dydaktycznej

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • odpis dyplomu doktora
  • wykaz publikacji
  • wykaz osiągnięć zawodowych, naukowych i dydaktycznych
  • cv razem z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).
  • Kandydat powinien spełniać warunki określone w art. 113 ustawy.