1 Asystent badawczo-dydaktyczny

  • Miejsce: Politechnika Gdańska, Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Opis stanowiska

Katedra Mechaniki Budowli Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej poszukuje osoby na stanowisko asystenta badawczo-dydaktycznego (pełny etat).

Zadania i rola w zespole:

·        prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim

·        prowadzenie badań naukowych w zakresie: mechaniki konstrukcji i materiałów,  modelowania numerycznego, badań eksperymentalnych, eksperymentalnej analizy modalnej

·        uczestnictwo w projektach badawczych

·        pozyskiwanie projektów badawczych

·        publikowanie wyników badań w renomowanych czasopismach

WYMAGANIA:

– ukończone studia na kierunku Budownictwo

– doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na uczelni wyższej w zakresie mechaniki – konstrukcji

– doświadczenie w przeprowadzaniu testów mechanicznych elementów i układów konstrukcyjnych
– wysokie umiejętności w zakresie modelowania MES
– doświadczenie w zakresie przeprowadzania eksperymentalnej i operacyjnej analizy modalnej
– udokumentowany dorobek  naukowy (współautorstwo minimum 2 artykułów w czasopismach o punktacji min 140 pkt wg listy MNiSW, minimum 2 wystąpienia konferencyjne)

WYMAGANIA DODATKOWE:

– certyfikat językowy FCE

Szczegółowe informacje na temat oferty dostepne są pod linkiem: