wykładowca praktyk

Collegium Da Vinci
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych

Opis stanowiska

ogłasza nabór na stanowisko

Wykładowcy praktyka w Katedrze Coachingu i Zarządzania

Na kierunek: Informatyczne Techniki Zarządzania

Miejsce pracy:  Collegium Da Vinci w  Poznaniu (Wydział Nauk Społecznych)

Zatrudnienie: umowa o pracę od 1 października 2021 r.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie w obszarze informatyki lub kierunku pokrewnym,
  • znajomość języka angielskiego,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie dydaktyczne w szkolnictwie wyższym lub udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń branżowych dla osób dorosłych przynajmniej w jednym z obszarów:
    • informatyka,
    • zarządzanie informacją,
    • analiza danych,
    • big data

Kryteria oceny obejmować będą:

  • osiągnięcia praktyczne,
  • motywacja do pracy dydaktycznej i organizacyjnej,
  • otwartość na nowe wyzwania i kreatywne działanie,
  • gotowość do włączania się w projekty na styku nauki i biznesu.

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie następujących dokumentów:

  • aktualne CV i list motywacyjny,
  • wykaz zrealizowanych projektów praktycznych (szkolenia, projekty komercyjne),
  • kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • rekomendacje i certyfikaty językowe (jeśli posiada),
  • oświadczenie kandydata, że w przypadku zatrudnienia, Collegium Da Vinci w Poznaniu będzie podstawowym miejscem pracy,
  • inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacyjnego ( załącznik do ogłoszenia).

Dokumentację proszę przesłać na adres e-mail: praca@cdv.pl  w terminie do 30.06.2021.

Postępowanie dotyczące naboru zostanie rozstrzygnięte najpóźniej 12.07.2021 r. Collegium Da Vinci zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty lub nierozstrzygnięcia naboru.