Profesor stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdynia
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Opis stanowiska

DZIEKAN WYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO

ogłasza konkurs

NA STANOWISKO profesora
W GRUPIE PRACOWNIKÓW badawczo-dydaktycznych
W DYSCYPLINIE NAUKOWEJ automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

DATA OGŁOSZENIA KONKURSU: 20.08.2024
DATA SKŁADANIA OFERT: 20.09.2024
DATA ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU: 23.09.2024

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
• Miejsce zatrudnienia: Wydział Elektryczny
• Lokalizacja: Uniwersytet Morski w Gdyni
• Wymiar czasu pracy: pełny etat
• Warunki pracy i płacy: na czas określony.
• Przewidywana data zatrudnienia: 01.10.2024

Nasze wymagania

  • Tytuł naukowy profesora;
  • Artykuły naukowe współautorskie lub własne napisane w czasopismach zgodnych z wykazem MNiSW i MEiN

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy dydaktycznej ze studentami
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami badawczymi;

Zakres obowiązków

  • Praca ze studentami;
  • Opieka naukowa nad młodymi pracownikami;
  • Pisanie artykułów naukowych do czasopism zgodnych z wykazem MNiSW i MEiN

Oferujemy

  • W ramach zatrudnienia oferujemy pakiet medyczny dla pracowników oraz kartę Multisport;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Bony upominkowe dla dzieci i dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych;
  • Warsztaty, szkolenia w ramach rozwijania kompetencji zawodowych;
  • Wyjazdy integracyjne, eventy okolicznościowe;
  • Możliwość stałego rozwoju i zdobywania wiedzy oraz doświadczeń w związku z licznymi wydarzeniami naukowymi, kulturalnymi, konferencjami, wyjazdami służbowymi, wizytami zagranicznych gości w Uniwersytecie Morskim w Gdyni.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora UMG;
  • Życiorys;
  • Kwestionariusz osobowy;
  • Nominacja profesorska;
  • Oświadczenie o podjęciu pracy na pełnym etacie w UMG, jako podstawowym miejscu pracy;
  • W przypadku obcokrajowców certyfikat potwierdzający znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej B1.