Profesor stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Twórczości, Interpretacji, Edukacji i Produkcji Muzycznej
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Konkurs otwarty na stanowisko profesora w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w zakresie psychologii i muzykoterapii.
Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113 i 116 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2023 r. poz. 742, 1088, 1234, 1672, 1872, 2005, z 2024 r. poz. 124, 227) i posiadają tytuł naukowy profesora w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

Nasze wymagania

  • Tytuł naukowy profesora w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu.
  • Dyplom ukończenia szkolenia z zakresu psychoterapii (atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne).
  • Doświadczenie w obszarze psychoterapii.
  • Dorobek naukowy z zakresu: psychosomatyki, psychoterapii, pedagogiki specjalnej oraz muzykoterapii.

Zakres obowiązków

  • Do podstawowych obowiązków nauczyciela akademickiego należy prowadzenie działalności naukowej, kształcenie i wychowywanie studentów lub uczestniczenie w kształceniu doktorantów (zgodnie z art. 115 ust. 1 pkt 3 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce).

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Zgłoszenie udziału w konkursie.
  • Kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  • Uwierzytelniona kopia dokumentu potwierdzającego nadanie tytułu profesora.
  • Informacja o dotychczasowej działalności naukowej, dydaktycznej, doświadczeniu w obszarze psychoterapii w formie spisu.
  • Oświadczenie o niekaralności określonej w art. 113 ustawy.
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Akademia Muzyczna w Łodzi, Dział Spraw Osobowych, ul. Gdańska 32, 90-716 Łódź