Profesor stanowisko badawczo-dydaktyczne

Akademia Tarnowska
  • Miejsce: Tarnów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko profesora w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w pełnym wymiarze czasu pracy w Katedrze Kierunku Lekarskiego na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu

Nasze wymagania

  • 1. znajomości języka polskiego
  • 2. posiadania tytułu naukowego profesora nauk medycznych
  • 3. posiadania dyplomu ukończenia studiów potwierdzających kwalifikacje do prowadzenia zajęć na kierunku lekarskim z przedmiotów: Histologia z embriologią
  • 4. doświadczenia w pracy dydaktycznej na uczelni wyższej minimum 10 lat
  • 5. posiadania znaczącego dorobku naukowego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o przyjęcie ma stanowisko objęte konkursem skierowane do Rektora
  • kwestionariusz osobowy kandydata
  • kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe
  • wykaz dorobku naukowego kandydata
  • wykaz osiągnięć dydaktycznych
  • oświadczenie, że AT będzie lub nie będzie podstawowym miejscem pracy kandydata w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce;
  • informacje o zamiarze wykonywania dodatkowego zatrudnienia
  • informacje o przetwarzaniu danych osobowych
  • oświadczenie o niekaralności kandydata
  • oświadczenie o udziale w działalności badawczej Uczelni

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty w zaklejonej kopercie (z dopiskiem "Numer konkursu: PRNR.WLiNoZ-1101.4/2024") należy składać w Sekretariacie Prorektora ds. Nauki i Rozwoju (pok. A116) w Akademii Tarnowskiej, ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów.