Profesor stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu profesora w dziedzinie nauk społecznych
  • posiadanie doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu nauk o zarządzaniu i jakości
  • kandydat jest autorem/współautorem publikacji naukowych obejmujących tematykę z dyscypliny nauk o zarządzaniu i jakości
  • posiadanie biegłej znajomości języka polskiego, w stopniu umożliwiającym samodzielne pisanie publikacji naukowych w tym języku, wygłaszania doniesień na konferencjach naukowych oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • doświadczenie w pisaniu projektów naukowych
  • doświadczenie w promowaniu doktorantów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym samodzielne przygotowywanie publikacji naukowych oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych,
  • umiejętność pracy w zespole i elastycznego organizowania czasu pracy

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • praca związana z prowadzeniem badań naukowych i prac rozwojowych oraz rozwijaniem twórczości naukowej
  • organizowanie i nadzorowanie prac semestralnych, projektów oraz innych form aktywności studenckiej
  • aktywny udział w konferencjach naukowych
  • udział w opracowywaniu i uaktualnianiu ramowych i szczegółowych programów nauczania
  • wykonywanie innych zadań poleconych przez przełożonych
  • recenzowanie prac dyplomowych oraz udział w komisjach przeprowadzających egzaminy dyplomowe

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie na ww. stanowisku kierowane do JM Rektora SGGW
  • CV
  • odpis dyplomu
  • dokument potwierdzający nadanie tytułu profesora w dziedzinie nauk społecznych (w przypadku dokumentów w języku obcym wymagane tłumaczenie w języku polskim)
  • wykaz prac opublikowanych lub przyjętych do druku
  • niezbędne dokumenty potwierdzające spełnianie przez Kandydata/(kę) wymagań zawartych w treści ogłoszenia
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez SGGW (druk oświadczenia: „RODO – obowiązek informacyjny dla kandydata”)
  • oświadczenie kandydata/kandydatki, że spełnia wymogi określone w art. 113 Ustawy o szkolnictwie wyższym (Dz. U. z 2018 r., poz. 1668) oraz oświadczenie, że SGGW w Warszawie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ww. ustawy