Profesor uczelni stanowisko badawczo-dydaktyczne

Instytut Nauk Medycznych
Uniwersytet Zielonogórski
  • Miejsce: Zielona Góra
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Instytut Nauk Medycznych poszukuje kandydata na stanowisko profesora UZ w grupie badawczo-dydaktycznej w Katedrze Genetyki Klinicznej i Patomorfologii.

Nasze wymagania

  • Kandydat powinien ukończyć 6 - letnie studia medyczne na kierunku lekarskim.
  • Posiadać specjalizację z Patomorfologii.
  • Posiadać stopień doktora habilitowanego nauk medycznych.
  • Co najmniej 5 - letnie doświadczenie pracy w Zakładzie Patomorfologii.
  • Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego.
  • Co najmniej 10 - letnie doświadczenie naukowe i dydaktyczne.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych na kierunku lekarskim oraz innych kierunkach medycznych. Przeprowadzanie zaliczeń i egzaminów. Opracowywanie materiałów dydaktycznych.
  • Czynny udział w konferencjach polskich i międzynarodowych.
  • Prowadzenie prac badawczych w zakresie patomorfologii (w tym patologii molekularnej).

Oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do JM Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego.
  • Życiorys i kwestionariusz osobowy.
  • Kopię dyplomu ukończenia studiów.
  • Kopię dokumentu potwierdzającego uzyskanie ww. specjalizacji.
  • Kopię dokumentu potwierdzającego uzyskanie stopnia doktora habilitowanego nauk medycznych.
  • Informację o aktywności naukowej i dydaktycznej.

Weź udział w rekrutacji

  • Sekretariacie Instytutu Nauk Medycznych UZ;
    ul. Zyty 28,
    65-046 Zielona Góra