Profesor uczelni stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Chorzów
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Chorzowie ogłasza konkurs na wolne stanowisko:
Profesor Uczelni – pracownik dydaktyczny dedykowany będzie kierunkowi Psychologia

Nasze wymagania

  • udokumentowany dorobek naukowy z ostatnich 5 lat i/lub posiadane doświadczenie praktyczne zdobyte poza systemem szkolnictwa wyższego
  • doświadczenie dydaktyczne
  • doświadczenie w nauczaniu zdalnym i online
  • uzyskany minimum stopień doktora habilitowanego w dyscyplinie psychologia/nauk społecznych

Zakres obowiązków

  • Pracownik dydaktyczny dedykowany będzie kierunkowi Psychologia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę na Uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku i intensywnie rozwijającej się
  • przyjazną i partycypacyjną kulturę organizacyjną oraz pracę z profesjonalnym zespołem organizującym dydaktykę
  • możliwość angażowania się w projekty organizacyjne oraz społeczne
  • rozwój warsztatu dydaktycznego oraz możliwość korzystania z dobrych praktyk Grupy UWSB Merito Poznań i włączenia się w inspirującą społeczność Uczelni,
  • możliwość rozwoju naukowego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • aktualne CV i list motywacyjny
  • wykaz publikacji
  • kopia (ksero) dyplomu doktora
  • kopia (ksero) dyplomu doktora habilitowanego
  • kopia (ksero) zaświadczenia poświadczającego uzyskanie tytułu profesora.
  • oświadczenie kandydata, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu będzie podstawowym miejscem pracy
  • inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Załączniki

Weź udział w rekrutacji