wykładowca

Instytut Kultury Fizycznej i Zdrowia
Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu
  • Miejsce: Racibórz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu

Opis stanowiska

KONKURS

Jego Magnificencja Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu ogłasza konkurs na stanowisko wykładowcy w Instytucie Kultury Fizycznej i Zdrowia.

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w art. 113 i art. 119 ust. 1 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t.j. Dz. U. z 2022 r.,  poz. 574 z późn. zm.).

Wymagania kwalifikacyjne:

magister pielęgniarstwa,
ukończenie kursu w zakresie komunikacji z pacjentem lub ukończone studia na kierunku socjologia,
ukończoną specjalizację z zakresu pielęgniarstwa paliatywnego,
doświadczenie zawodowe zdobyte poza szkolnictwem wyższym, w palcówkach ochrony zdrowia – minimum roczny staż pracy na stanowisku pielęgniarki hospicyjnej,
możliwość zaliczenia do kluczowej kadry na kierunku Pielęgniarstwo,
deklaracja zatrudnienia w PWSZ w Raciborzu jako podstawowym miejscu pracy,
doświadczenie w prowadzeniu zajęć na uczelni wyższej z zakresu opieki paliatywnej,
staż pracy: co najmniej roczny staż pracy na uczelni wyższej.
Wymagane dokumenty:

kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (kwestionariusz do pobrania ze strony internetowej  Uczelni, BIP Druki),
odpis dyplomu potwierdzającego posiadane wykształcenie,
kopie innych dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji,
oświadczenie o spełnieniu wymagań art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce ( t.j.  Dz. U. z 2022 r.,  poz. 574 z późn. zm. ) (druk do pobrania ze strony internetowej  Uczelni, BIP Druki pkt. 4),
podpisana klauzula o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (klauzula jest załącznikiem do niniejszego ogłoszenia konkursowego),
życiorys zawodowy oraz informacje o dorobku naukowym.

Informacja:

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 22 września 2022 r.

Zatrudnienie nastąpi w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin z dniem 1 października 2022 r.

Termin składania dokumentów upływa w dniu 11 września 2022 r.

Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu,

47 – 400 Racibórz, ul. Słowackiego 55.

Złożone dokumenty będzie można odbierać po ogłoszeniu wyników konkursu w terminie do dnia 30 września 2022 r.

Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną zniszczeniu.

                                                                                                                            Rektor

                                                                                                    Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej

                                                                                                                       w Raciborzu

                                                                                                                       dr Paweł Strózik