profesor uczelni (badawczo-dydaktyczny)

Wydział Ekonomii i Finansów
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

·         posiadanie stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse, przy jednoczesnym spełnieniu warunków wskazanych w § 48 ust. 2 Statutu UTH Radom dostępnego w BIP UTH Radom;

·         doświadczenie dydaktyczne w szkolnictwie wyższym, w szczególności związane z  problematyką finansów oraz finansów przedsiębiorstw;

·         doświadczenie w pracach naukowo-badawczych;

·         doświadczenie w zakresie współpracy międzynarodowej;

·         zainteresowanie problematyką finansów i finansów przedsiębiorstw potwierdzone np. doświadczeniem praktycznym, doświadczeniem dydaktycznym, publikacjami naukowymi.

publikacje naukowe z zakresu finansów i finansów przedsiębiorstw;
·         znajomość problematyki związanej z jakością kształcenia na studiach wyższych;

·         znajomość języków obcych