Starszy wykładowca stanowisko dydaktyczne

Wydział Filologiczny
Uniwersytet Jagielloński
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Nauczanie języka niemieckiego jako obcego, prowadzenie zajęć
literaturoznawczych

Nasze wymagania

  • posiadają co najmniej tytuł zawodowy magistra lub równorzędny;
  • posiadają doświadczenie w pracy dydaktycznej przez okres co najmniej siedmiu lat.

Mile widziane

  • natywny użytkownik języka niemieckiego
  • oddelegowanie do pracy na UJ przez Niemiecką Centralę Wymiany Akademickiej (DAAD)
  • kompetencje i doświadczenie w zakresie nauczania literatury niemieckojęzycznej oraz dydaktyki języka niemieckiego jako obcego
  • doświadczenie w prowadzeniu różnych form zajęć akademickich: wykładów, ćwiczeń, zajęć opcjonalnych

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV,
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • kopia dyplomu stwierdzającego posiadanie tytułu zawodowego lub stopnia naukowego doktora – jeżeli kandydat posiada,
  • informacja o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym kandydata,
  • oświadczenie stwierdzające, że UJ będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu,
  • oświadczenie w trybie art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,
  • oświadczenie o znajomości i akceptacji zasad dotyczących zarządzania własnością intelektualną oraz zasad komercjalizacji UJ
  • opinia o pracy dydaktycznej – z uwzględnieniem wyników ankiet studenckich, jeżeli Kandydat /Kandydatka takiej ocenie podlegał/a