Stypendysta / Doktorant stanowisko badawcze

Instytut Psychologii
Uniwersytet SWPS
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: Umowa stypendialna
  • Wynagrodzenie: 2667,70 zł brutto
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Projekt badawczy „Specyficzny dla mężczyzn model zaburzeń odżywiania oraz jego zastosowanie w psychoedukacji: badania podłużne i eksperymentalne”

Pełen opis projektu znajduje się w załączniku.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia;
  • Gotowość do podjęcia studiów w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu SWPS;
  • Certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego lub bycie w trakcie szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej (najlepiej ostatni rok szkoły);
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;
  • Wysoka motywacja do pracy naukowej i zainteresowanie tematyką projektu;
  • Umiejętność współpracy w interdyscyplinarnym zespole badawczym;
  • Doświadczenie w prowadzeniu diagnozy i psychoedukacji (szczególnie w zaburzeniach odżywiania);
  • Doświadczenie w pracy psychologicznej lub psychoterapeutycznej z osobami z diagnozą zaburzeń odżywiania;
  • Znajomość zaawansowanej statystyki i umiejętność jej wykorzystania w pracy z danymi;
  • Gotowość do pracy w weekendy;
  • Zainteresowania badawcze z zakresu zaburzeń odżywiania, psychoedukacji, terapii poznawczo-behawioralnej.

Zakres obowiązków

  • Współkoordynowanie zadań badawczych w projekcie;
  • Wspomaganie tworzenia procedur badawczych;
  • Wspomaganie zbierania danych i rekrutacji uczestników badania;
  • Udział we wprowadzaniu i analizie danych;
  • Współtworzenie publikacji naukowych;
  • Uczestnictwo w konferencjach naukowych;
  • Uczestnictwo w warsztacie statystycznym;
  • Uczestnictwo w zajęciach szkoły doktorskiej.

Oferujemy

  • Umowę stypendialną na okres 36 miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • Stypendium w wysokości przewidzianej ustawą (na dzień 14.02 jest to kwota 2667,70 zł brutto);
  • Pracę w młodym, interdyscyplinarnym, inspirującym do rozwoju zespole.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV naukowe (kwalifikacje, dotychczasowe osiągnięcia naukowo-badawcze, nagrody i wyróżnienia wynikające z prowadzenia badań naukowych, doświadczenie w projektach badawczych, zainteresowania naukowe, etc.).;
  • List motywacyjny;
  • Kopia dyplomu potwierdzająca posiadanie stopnia magistra.