1 stanowisko adiunkt

Nawigacyjny
Politechnika Morska w Szczecinie
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Opis stanowiska

FORMULARZ DLA OGŁOSZENIODAWCÓW

INSTYTUCJA: Akademia Morska, Wydział Nawigacyjny

MIASTO: Szczecin

STANOWISKO: adiunkt

DYSCYPLINA NAUKOWA: inżynieria lądowa i transport

DATA OGŁOSZENIA: 03.08.2022 r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do 09.09.2022 r.

LINK DO STRONY: https://wn.am.szczecin.pl/pl/o-wydziale/praca-na-wydziale/

SŁOWA KLUCZOWE: geoinformatyka

OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi):

–         Stopień naukowy doktora nauk technicznych w dyscyplinie inżynieria lądowa i transport lub geodezja i kartografia

–         Dorobek naukowy z zakresu geoinformatyki, w tym kartografii

–         Dobra znajomość następujących zagadnień: infrastruktura informacji przestrzennej, bazy danych przestrzennych, kartografia, geowizualizacja

–         Dobra znajomość oprogramowania GIS

–         Dobra znajomość języka angielskiego

–         Dobra znajomość języka polskiego (wykłady prowadzone w języku polskim)

Dokumenty należy składać w Dziekanacie Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie,     pok. 129, ul. Wały Chrobrego 1-2, 70-500 Szczecin. Informacje udzielane są pod numerem telefonu 91 48-09-310

FORM FOR ADVERTISER

INSTITUTION: Maritime University of Szczecin,  Faculty of Navigation

CITY: Szczecin

POSITION: lecturer

DISCIPLINE: Civil engineering end transport

POSTED: 03.08.2022 r.

DEADLINE FOR APPLICATION: to 09.09.2022 r.

WEBSITE: https://wn.am.szczecin.pl/pl/o-wydziale/praca-na-wydziale/

KEY WORDS: geoinformatyka

DESCRIPTION (field of work, expectations, comments):

• Doctor of technical sciences degree in the discipline of civil engineering and transport or geodesy and cartography

• Scientific achievements in the field of geoinformatics, including cartography

• Good knowledge of the following issues: spatial information infrastructure, spatial databases, cartography, geovisualisation

• Good knowledge of GIS software

• Good command of the English language

• Good command of the Polish language (lectures conducted in Polish)

Documents should be submitted to the Dean ̓s office  (room 129) Faculty of Navigation Maritime University of Szczecin, ul. Wały Chrobrego 1-2, 70-500 Szczecin.

The information is provided by phone (091) 48-09-310