Wykładowca języka angielskiego stanowisko dydaktyczne

Akademickie Centrum Kształcenia Językowego
Uniwersytet Szczeciński
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Konkursu na 1 stanowisko Wykładowcy języka angielskiego w Akademickim Centrum Kształcenia Językowego Uniwersytetu Szczecińskiego.
Wymiar pensum rocznego 360 godzin ( dopuszczalne przydzielenie dodatkowych godzin w formie nadgodzin i zlecenie zastępstw)

Nasze wymagania

  • Ukończone studia Filologii Angielskiej z tytułem Magistra
  • co najmniej 10 letni staż pracy w placówkach oświatowych

Mile widziane

  • praca na podobnym lub zbliżonym stanowisku w publicznych placówkach oświatowych
  • udokumentowany staż dydaktyczny na stanowisku nauczyciela akademickiego w Polsce lub za granicą

Zakres obowiązków

  • prowadzenie lektoratów języka angielskiego od poziomu B1 dla studentów US
  • wypełnianianie poleceń służbowych zlecanych przez Kierownictwo Akademickiego Centrum Kształcenia Językowwego w tym: obłsuga elektronicznej platformy uczelni, wypełnianie protokołów, sylabusów
  • gotowość do odbywania zajęć w ciągu całego tygodnia oraz w weekendy zjazdowe na studiach niestacjonarnych

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • stały rozwój podnoszenie kwalifikacji, udział w licznych szkoleniach,

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Wszystkie wymagane formularze są podane w ogłoszeniu o Wykładowcę - do pobrania ze strony http://dso.usz.edu.pl/druki/