Starszy wykładowca (gografia turyzmu)

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna

Opis stanowiska

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
zatrudni na stanowisku

Pracownik naukowo-dydaktyczny – starszy asystent/starszy wykładowca
w Katedrze Turystyki

Od kandydata oczekujemy:

  • Spełnienia warunków określonych w art. 113 i 118 ust. 1 ustawy  z  dnia  20lipca  2018r.  Prawo  o  szkolnictwie wyższymi  nauce,
  • Wykształcenia: stopień naukowy doktora w dyscyplinie geografia społeczno-ekonomiczna, dziedzina: geografia turyzmu,
  • Doświadczenia w zakresie realizacji zajęć dydaktycznych na  uczelni  w  zakresie: geografia / geografia turystyczna / zagospodarowanie turystyczne / regiony turystyczne Polski / podstawy rekreacji/ animacja w turystyce, min. 5 lat;
  • Znajomości obsługi platform do pracy zdalnej –w szczególności środowiska Google Workpalce (Classroom, Meet);
  • Doświadczenia praktycznego zdobytego poza uczelnią;
  • Dyspozycyjności  do  realizacji  zajęć  dydaktycznych  w  dni  powszednie  oraz w weekendy – stacjonarnie na terenie Warszawy oraz hybrydowo / online
  • Podjęcia zatrudnienia  w  uczelni  jako  podstawowym  miejscu  pracy  w  rozumieniu ustaw Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce;
  • Biegłej znajomość języka polskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć – poziom biegłości min. B2;
  • Udokumentowany dorobek naukowy  z ostatnich 3 lat;

Forma zatrudnienia:        umowa o dzieło/umowa o pracę
Wymiar czasu pracy:       1/2 etatu / pełny etat

Kandydatów prosimy o przesłanie cv (wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji) oraz kopii dokumentów poświadczających zdobyte wykształcenie i doświadczenie na adres e-mail:

sekretariatrektora@wstijo.edu.pl

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Termin składania ofert:   31 sierpnia 2022 r.